Dział sportowy – galeria

Turniej walentynkowy

Po bojach i podbojach straconych piłek i asów goryczy przegranej i słodkiego zwycięstwa a przede wszystkim dobrej zabawy:

I m Martyna Żurad i Hubert Bawecki

II m Karolina Nowak i Hubert Surlej

III m Aleksandra Mitka i Nazar Guminilowich

IV m AgaTkaa Dyduła i Maciej Pełka

V m Klaudia Paulina Dubiel i Dominik Duda

VI m Gabriela Maciak i Michał Walczyk

VII m Izabela Es i Wiktor Gaweł
VIII m Julia Konik i Michał Młodawski

gratulacje!!!

Turniej Kwalifikacyjny dziewcząt

Grałyśmy w II lidze, w jednej z 3 grup, gdzie z każdej wychodziły 2 zespoły do ścisłego finału i wejście do I Ligi. W naszej grupie zajęłyśmy 1 miejsce wygrywając wszystkie pięć meczy.

Rozgrywki finałowe odbyły się na hali Com Com Zone, w sumie 4 mecze rozegrane przez dwa dni. Zacięta walka i wiele emocji. Turniej bardzo zbliżył drużynę, zmotywował do pracy oraz dodał dziewczynom wiary we własne siły. Przyszły sezon zaczynamy w I Lidze, lekko nie będzie, ale damy z siebie wszystko. Kilka słów od dziewczyn:

Kapitam, Krolina Nowak: Godziny treningów, zaangażowanie oraz ambicja. Wchodząc na boisko wiedziałyśmy, że to był nasz dzień. To jest nasza wygrana!

Gabrysia: Towarzyszył nam cały wachlarz emocji. Od złości po wielką radość. Każda akcja zbliżała nas do zwycięstwa jednak z tyłu zawsze była ta niepewność, która dotyka każdego. Byłyśmy zdeterminowane i skupione na celu, dzięki czemu osiągnęłyśmy sukces.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mixtów 4 Osobowych

Jak co roku 6 grudnia rozegraliśmy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mixtów 4 Osobowych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn mieszanych. Szkoda, że tak mało „pierwszaków” wzięło udział w zmaganiach, a Ci którzy byli na boisku pięknie grali: Kamila Bujak, Aleksandra Mitka, Julia Kalisz i Dawid Raś. Ostatecznie na „pudle” stanęli:
I Dream Team – Karolina Nowak, Klaudia Dubiel, Dawid Raś i Damian Łach
II Dzikie Bobry – Gabriela Dereszniak, Klaudia Zięciak, Karol Bobro, Jakub Trędowski
III Maciusie – Agata Dyduła, Sniezhana Malieieva, Maciej Pełka, Nazar Guminilowicz
Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Awans do I Ligi-Siatkówka na rok szkolny 2018/19

Rozgrywki badmintona Licealiada 2017