Zespół ds. Szkolnego Budżetu Obywatelskiego dokonał weryfikacji złożonych przez uczniów naszej szkoły projektów. Wpłynęło 5 propozycji. Wszystkie zostały pozytywnie ocenione. Publikujemy listę zweryfikowanych projektów. Harmonogram promocji projektów i głosowania, zostanie opublikowany w najbliższym czasie. Gratulujemy autorom bardzo dobrych pomysłów!

 

L.P.TytułPrzyjętyOdrzucony
1NASZA SIATKÓWKATAKCell
2SZKOLNA STREFA RELAKSUTAKCell
3JEDNA SZKOŁA WIELE SPORTÓWTAKCell
4ODPOCZYNEKTAKCell
5STREFA STREETBALLU'ATAKCell

W obecnym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu Szkolny Budżet Obywatelski, w ramach którego otrzyma budżet w wysokości 5000 zł. O sposobie wydatkowania oraz przeznaczeniu budżetu zadecydują uczniowie. Dzięki udziałowi w procesie Szkolnego Budżetu Obywatelskiego uczniowie będą mieli możliwość planowania, tworzenia, oceniania i realizowania projektów obywatelskich dla naszej szkoły. Wszystkie informacje odnośnie regulaminu oraz harmonogramu będą udzielane przez koordynatorów projektu: panią Małgorzatę Partykę oraz panią Natalię Chrobak. Wszystkie osoby chętne do przygotowania projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego prosimy o zapoznanie się z poniższymi załącznikami: