Nasza szkoła od września 2021 r. bierze udział w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęciach z informatyki, podczas których będą uczyć się myślenia algorytmicznego oraz programowania.

Będziemy poznawać język programowania PYTHON oraz JavaScript, a także zgłębiać tajniki grafiki komputerowej pod kątem przygotowania materiałów graficznych na potrzeby branży gier video.

Nauczycielem odpowiedzialnym za projekt jest Tomasz Palonek –  nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Projekt będzie przewidziany dla 2 grup: 1 grupa (uczniowie z klas 1 i 2) łącznie 12 osób. 2 grupa (uczniowie z klasy 3) łącznie 8 osób.

Rekrutacja do projektu rusza od 10.09.2021r.

Zapraszamy – dla każdego uczestnika projektu czekają nagrody.