Turniej Counter Strike Global Offensive

W dniach od 16 do 18 listopada 2022 r., w naszej szkole, odbył się II Turniej w Counter Strike’a, udział wzięło 10 drużyn, graliśmy w systemie drabinkowym,  systemem BO1 w kwalifikacjach grupowych, jak i w półfinałach, w finale pozostały 3 drużyny, i grały one przeciwko sobie w formacie BO3. 

Po zaciętej walce zwycięzcami turnieju została drużyna Esporttim w skałdzie: Jan Niedospiał,  Jakub Rożdżyński,  Michał Kuś,  Marcin Michalec,  Kamil Saczkowski,  Kacper Gościniak.

II miejsce zajęła drużyna Żębocin Team w składzie: Damian Jasiówka,  Damian Jasiówka, Mateusz Krupa, Mateusz Kmiecik,  Michał Frączek,  Jakub Jakubowski, Antek Bogacz.

III miejsce zajęła drużyna SocjalProc.inc w składzie:Tomasz Boruczkowski 4 TIg, Tomasz Boruczkowski, Kamil Boruczkowski, Szymon Śmiały, Yaroslav Ivanchuk, Jakub Sala, Patryk Jarmusz.


Cały turniej odbywał się na zasadach fair-play. Rozgrywane mecze  były bardzo zacięte i bardzo emocjonujące. Nad zawodnikami unosiła się aura rywalizacji ale i  uśmiechu. Wszyscy kibice mogli śledzić rozgrywki na naszym szkolnym Facebooku podczas transmisji online.

Dziękujemy za wspaniała zabawę i walkę. Zapraszamy za rok na III Turniej CSGO.

Organizatorzy