Turniej Football Mbot

Atmosfera Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zawitała do naszej szkoły – w dniu 9 grudnia odbył się turniej w “Piłce Robotów Mbot”.  Uczestnicy toczyli swoje pojedynki na specjalnie zaprogramowanych robotach Mbot – zakupionych w ramach projektu “CMI”. Rywalizacja była bardzo zacięta. Każdy mecz trwał około 20 minut. Nie obyło się bez żółtych i czerwonych kartek. W spornych sytuacjach sędzia wykorzystał pomoc VAR 🙂  

Zobacz Film

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn:  UA Strongers , Łuki Team, Ooo, Zadymiarze, HuboTeam, Szymki. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna  “Ooo” –  w składzie Mateusz Kmiecik i Mateusz Krupa (4 TiP), która pokonała zespół “ŁukiTeam” (Wiktor Skowron, Wiktor Osuch i Szymon Skalimowski – klasa 1 TiA). Trzecie miejsce zdobyła drużyna UA Strongers (Nazar Butolin  i Pawlo Szapowalow – klasa 1 TiC).

 

Wyniki:

Finał:

Ooo – Łuki Team (2-1)

Mecz o 3 miejsce:

UA Strongers – HuboTeam (2-0)

 

Dziękujemy organizatorom turnieju – uczniom klasy 2 Ti, którzy zaprogramowali roboty i kordynowali przebieg turnieju. Jednocześnie zapraszamy na nastepną edycję turnieju – która odbędzie się na wiosnę.