Głosowanie na projekty w Szkolnym Budżecie Obywatelskim

W dniach 20 – 24 kwietnia 2023 odbędzie się głosowanie na projekty w Szkolnym Budżecie Obywatelskim. Głosujący wybiera trzy rożne projekty, przy czym najwyżej oceniony projekt otrzymuje 3 punkty, a najniżej oceniony – 1 punkt.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami uczniów naszej szkoły.

1. New – Old Gym (Projekt zakłada zakup sprzętu do siłowni szkolnej, a także jej doposażenie poprzez dokupienie ciężarów i wioślarza. Koszt projektu: 2911,00 zł).

2. Zdrowe życie w szkole (Projekt ma na celu pozyskanie środków finansowych na zakup sprzętu do siłowni szkolnej: Zestaw do treningu siłowego Marlo Sport – ławka regulowana i stojak pod sztangę. Koszt projektu: 2999,00 zł).

3. Muzyczny kącik relaksu (Celem projektu jest zakup głośników, miksera z wbudowanym wzmacniaczem oraz kabla głośnikowego. Z głośników puszczana byłaby relaksacyjna muzyka i ogłoszenia szkolne. Koszt projektu: 2589,00 zł).